زبان آموزان همواره در طول دوره‌های آموزشی با سوالاتی مواجه می‌شوند، که در مقررات آموزشی زبان رادین  به آن‌ها پاسخ داده شده است. این نکات در بروشورهایی که در واحد‌های موسسه زبان عرضه می‌شوند، در دسترس زبان آموزان  قرار گرفته‌اند تا در صورت هرگونه ابهام به آن‌ها مراجعه نمایند.

ثبت نام و پیش ثبت نام: متقاضیان ثبت نام پس از انجام تعیین سطح و مشاوره جهت تعیین زمان کلاس خود، می‌توانند از طریق سایت و یا ارائه مدارک کامل به واحد ثبت نام ، ثبت نام خود را انجام دهند. برای اطلاع از مدارک، شرایط پیش ثبت نام و تخفیفات به دفتر ثبت نام مراجعه فرمایید.

گواهی اشتغال به تحصیل: زبان آموز جهت صدور گواهی اشتغال به تحصیل، درخواست خود را از طریق پرکردن یک فرم و به صورت کتبی، اعلام می‌نمایند. آنها می‌توانند فرم درخواست گواهی را از مسولین ثبت نام دریافت نمایند. برای اطلاعات بیشتر به دفتر ثبت نام مراجعه فرمایید.

استرداد شهریه و مرخصی: به معنای پس دادن و یا برگرداندن شهریه زبان آموز ثبت نام شده می باشد که تحت شرایط خاص و طبق قوانین مشخصی انجام می گیرد. برای آگاهی از این شرایط به دفتر ثبت نام مراجعه فرمایید.

دانشجوی میهمان: بر اساس مقررات دانشجوی میهمان،زبان آموزان می‌توانند بعنوان دانشجوی میهمان در دفتر ساختمان مرکزی موسسه زبان رادین 2جلسه 90 دقیقه ای بصورت رایگان حضور یابند.