مزیت‌های کلاس آنلاین موسسه هوشمند زبان رادین  چیست؟

مزیت‌های کلاس آنلاین موسسه هوشمند زبان رادین  این سامانه را به گزینه‌ای جذاب برای آموزش آنلاین تبدیل می‌کند. هر روز روی‌آوردن به سامانه‌های آموزش مجازی و کلاس آنلاین بیشتر می‌شود. شرایط خاص نیز به لزوم استفاده از این بستر اهمیت بیشتری می‌دهد. در این میان انتخاب بهترین سامانه برای آموزش مجازی کار دشواری است. در این مطلب می‌توانید علاوه بر آشنایی با خصوصیات سامانه‌ی کلاس آنلاین موسسه هوشمند زبان رادین  با مزیت‌های آن بیشتر آشنا شوید.

با مزیت‌های کلاس آنلاین موسسه هوشمند زبان رادین  آشنا شوید

1.کلاس آنلاین را با استاد خودتان برگزار کنید

در برگزاری کلاس آنلاین مهم این است که نهادهای آموزشی مختلف بتوانند کلاس‌های حضوری را با همان کیفیت قبلی به‌صورت آنلاین برگزار کنند. حداقل امکانی که باید در این باره در اختیار شما قرار گیرد برگزاری کلاس آنلاین با هر استادی است که دوست دارید. کلاس آنلاین موسسه هوشمند زبان رادین درواقع شکل دیگری از همان کلاس حضوری شماست.

2.پشتیبانی فنی در تمامی طول روز

اساتید و دانشجویان وزبان آموزان به پشتیبانی فنی نیاز دارند. ازجمله مزیت‌های کلاس آنلاین موسسه هوشمند زبان رادین، ارائه‌ی پشتیبانی فنی قوی است. شما از لحظه‌ای که تصمیم می‌گیرید برگزاری کلاس آنلاین در موسسه هوشمند زبان رادین را امتحان کنید، پشتیبانی موسسه هوشمند زبان رادین در کنارتان خواهد بود. از گرفتن تست سرعت اینترنت تمامی شرکت‌کنندگان در کلاس آنلاین گرفته تا مشاوره برای شکل برگزاری کلاس و راهنمایی برای استفاده از ابزارهای مختلف ساده‌ترین امکان‌های پشتیبانی موسسه هوشمند زبان رادین  است.

3.استفاده از اینترنت با سرعت معمولی

برای شرکت در کلاس آنلاین موسسه هوشمند زبان رادین ، شما فقط به اینترنت معمولی با سرعت معمولی نیاز دارید. درواقع اینترنت ۲۵۶ کیلو بایت برای برگزاری کلاس‌های معمول کافی است؛ مگر اینکه شما بخواهید از امکانات خاصی در کلاس آنلاین استفاده کنید.

البته سرعت اینترنت شما باید پایدار باشد. به‌همین دلیل توصیه می‌شود که از اینترنت ADSL  برای برگزاری کلاس آنلاین یا شرکت در آن استفاده کنید.

4.استفاده از داشبورد اختصاصی

تمامی فرایند ایجاد کلاس آنلاین، برگزاری آن، پشتیبانی از استادها و شرکت‌کنندگان، مدیریت پرداخت‌ها و حتی دادن کد تخفیف و غیره همگی از داشبورد اختصاصی موسسه هوشمند زبان رادین  انجام می‌شود. بعد از اقدام برای برگزاری کلاس آنلاین موسسه هوشمند زبان رادین  صفحه‌ای اختصاصی به شما تعلق می‌گیرد. همه‌ی امکانات داشبورد موسسه هوشمند زبان رادین  در این صفحه در اختیار شماست. شما می‌توانید هر تعداد کلاس و با هر تعداد استاد و شرکت‌کننده ایجاد و آن را مدیریت کنید.

5.ضبط کلاس آنلاین

تمامی کلاس‌های شما به‌صورت ویدئویی ضبط می‌شود. شما می‌توانید از صفحه‌ی اختصاصی هر کلاس به ویدئوهای آن دسترسی داشته باشید. همچنین می‌توانید اجازه‌ی دسترسی به فایل‌های ضبط‌شده را هم مدیریت کنید.

6.قفل‌گذاری اختصاصی ویدئوهای موسسه هوشمند زبان رادین

موسسه هوشمند زبان رادین  این امکان را به شما می‌دهد که ویدئوی کلاس‌های برگزارشده را با قفل‌گذاری اختصاصی ارائه کنید. این امکان به‌این معناست که فقط شرکت‌کنندگان در کلاس می‌توانند به ویدئوی جلسات آن دسترسی داشته باشند. همچنین چه هنگام برگزاری کلاس آنلاین و چه بعد از آن، سامانه‌ی موسسه هوشمند زبان رادین  اجازه‌ی فیلم‌برداری و عکس‌برداری با صفحه‌ی نمایش را نمی‌دهد.

7.استفاده از تمامی امکانات کلاس آنلاین

ازجمله مزیت‌های کلاس آنلاین موسسه هوشمند زبان رادین  امکان استفاده از ابزارهای مختلف برگزاری کلاس آنلاین است. این امکان‌ها در فضای کلاس آنلاین موسسه هوشمند زبان رادین  برای شما فراهم است:

  • به‌اشتراک‌گذاری در لحظه‌ی تمامی فایل‌های متنی و غیرمتنی در کلاس
  • به‌اشتراک‌گذاری میزکار یا همان دسکتاپ استاد و دانش‌آموز (درصورت نیاز) و وایت‌برد
  • امکان پرسش‌وپاسخ آنلاین میان شرکت‌کنندگان در کلاس
  • امکان گفت‌وگوی متنی و صوتی و ویدئویی
  • امکان پرسش‌وپاسخ بعد از برگزاری کلاس در صفحه‌ی اختصاصی وب‌سایت
  • دسترسی به محیط کلاس با دستگاه‌ها و دیوایس‌های مختلف

8.برگزاری کلاس به‌صورت کاملاً تعاملی

سامانه‌ی برگزای کلاس آنلاین موسسه هوشمند زبان رادین(Radin24.com) محیطی کاملاً تعاملی را برای شرکت‌کنندگان در کلاس ایجاد می‌کند. تعاملی‌بودن و درعین‌حال امکان مدیریت فضای کلاس ازجمله مزیت‌های کلاس آنلاین موسسه هوشمند زبان رادین  است. تمامی شرکت‌کنندگان در کلاس آنلاین می‌توانند در مباحث شرکت کنند، سؤال خود را در میان بگذارند و حتی استاد می‌تواند هر یک از دانشجویان و زبان آموزان را پای تخته ببرد و تمرین حل کنند.

9.برگزاری کلاس آنلاین در سریع‌ترین زمان

شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن از مزیت‌های کلاس آنلاین موسسه هوشمند زبان رادین  استفاده و کلاس آنلاین خود را برگزار کنید. همچنین شما امکان آزمایش کلاس آنلاین و امکانات آن و استفاده‌ی آزمایشی هم دارید.

با سایر مزیت‌های موسسه هوشمند زبان رادین آشنا شوید

چقدر با مزیت‌های موسسه هوشمند زبان رادین آشنا هستید؟ موسسه هوشمند زبان رادین جامع‌ترین آکادمی آنلاین ایران است که و وبینارهای تخصصی برگزار می‌کند. بااین‌همه مزیت‌های موسسه هوشمند زبان رادین فقط به این موارد کلی محدود نمی‌شود. در این مطلب از مزیت‌های موسسه هوشمند زبان رادین برای شما گفته‌ایم. مزیت‌های کلاس‌های آنلاین موسسه هوشمند زبان رادین می‌تواند بدیلی برای کلاس‌های حضوری باشد. با این مزیت‌ها آشنا شوید.

10.کلاس موسسه هوشمند زبان رادین، کلاسی که همیشه دوست داشته‌اید

کلاس‌های آنلاین و وبینارهای تخصصی موسسه هوشمند زبان رادین با حضور بهترین استادهای ایران و جهان است ،که موسسه هوشمند زبان رادین در آن‌ها فعالیت می‌کند.

اختصاصی‌بودن و تخصصی‌بودن در کنار تنوع و جامع‌بودن و البته راحتی در استفاده ازجمله مزیت‌های موسسه هوشمند زبان رادین است که کلاس‌های این آکادمی آنلاین را به کلاس‌هایی تبدیل می‌کند که همیشه دوست داشته‌ایم در آن حضور داشته باشیم.

و ادامه مزیت‌های موسسه هوشمند زبان رادین

در ادامه از مزیت‌های موسسه هوشمند زبان رادین برای‌تان گفته‌ایم. این مزیت‌ها از موسسه هوشمند زبان رادین محیطی پویا و زنده ساخته است:

11.برگزاری کلاس و حضور در آن بدون محدودیت جغرافیایی

برای برگزاری کلاس‌های آنلاین موسسه هوشمند زبان رادین و حضور در آن به موقعیت جغرافیایی خاصی محدود نمی‌شوید؛ ازجمله مزیت‌های موسسه هوشمند زبان رادین این استکه شما از هر جای دنیا و فقط با استفاده از اینترنتی با سرعت معمولی و البته پایدار می‌توانید کلاس خود را تشکیل دهید یا سر کلاسی که دوست دارید حاضر شوید.

12.زمان را فراموش کنید

برای برگزاری کلاس شما هیچ محدودیت زمانی ندارید. کلاس آنلاین در هر ساعت شبانه‌روز می‌تواند تشکیل شود؛ البته ناگفته پیداست که ساعت برگزاری کلاس همیشه به هماهنگی‌های لازم نیاز خواهد داشت.

13.کاهش هزینه‌های آموزشی

برگزاری کلاس آنلاین و تدریس آنلاین به کلاس فیزیکی و میز و صندلی و غیره نیازی ندارد. دانش‌پژوهان و زبان آموزان می‌توانند فقط با دسترسی به اینترنت پایدار و استفاده از هر دستگاهی که برای‌شان راحت‌تر است، از گوشی تلفن‌همراه هوشمند گرفته تا رایانه‌ی شخصی، در کلاس آنلاین حاضر شوند؛ اساتید هم به‌همین شکل از محدودیت‌هایی که هزینه‌های آموزشی را زیاد می‌کند رها می‌شوند. به‌این ترتیب همه‌ می‌توانند با کمترین هزینه به آموزش باکیفیت دسترسی داشته باشند و این امر یکی از مهم‌ترین مزیت‌های موسسه هوشمند زبان رادین به شمار می‌رود.

14.با ترافیک خداحافظی کنید

قرار نیست رنج رفت‌وآمد را به جان بخرید و در زمان مشخصی خود را به مکان خاصی برسانید که در کلاس شرکت کنید. هر جا هستید کافی است فقط آنلاین شوید و در کلاس شرکت کنید. می‌توانید با ترافیک خداحافظی کنید و وقت‌ اضافه‌تان را بیش‌تر درس بخوانید یا هر کاری که نیاز دارید یا دوست دارید انجام دهید.

15.با لباس راحتی سر کلاس بنشینید

اگر هنگام تصور کلاس درس محیطی خشک با لباس منظم و رسمی به ذهن‌تان می‌رسد، این تصور را فراموش کنید. از مزیت‌های موسسه هوشمند زبان رادین این است که شما می‌توانید حتی با لباس راحتی سر کلاس بنشینید. شاید این کلاسی باشد که ما همیشه دوست داشته‌ایم.

16.کلاس تعاملی را تجربه کنید

برخلاف اغلب شیوه‌های آموزش از راه دور که از ویژگی دوطرفه‌بودن بی‌بهره‌اند، تعاملی‌بودن و دوطرفه‌بودن از مزیت‌های موسسه هوشمند زبان رادین محسوب می‌شود. استاد وزبان آموز می‌توانند در کلاس آنلاین موسسه هوشمند زبان رادین همان فضایی را تجربه کنند که در کلاس‌های حضوری وجود دارد؛ البته ناگفته مشخص است که بسیاری از محدودیت‌های کلاس‌های حضوری را نخواهند داشت. زبان آموزان می‌توانند هر سؤالی که دارند با استاد در میان بگذارند و برعکس، استاد هم می‌تواند از زبان آموزان سؤال کند و حتی آن‌ها را برای حل تمرین پایه تخته ببرد.

17.مواد آموزشی را به‌راحتی و در لحظه دریافت کنید

برای گرفتن فایل‌های متنی، صوتی، تصویری و تمامی مواد آموزشی که در کلاس درس ارائه می‌شود در کلاس آنلاین محدودیتی وجود ندارد. استاد و زبان آموز می‌تواند در هر لحظه هر ماده‌ی آموزشی که نیاز دارد ردوبدل کند و در لحظه به همه‌چیز دسترسی دارد.

18.تخته‌سیاه، میز کار یا دسکتاپ را به اشتراک بگذارید

هر زمان که بخواهید می‌توانید میز کار و دسکتاپ را به اشتراک بگذارید. درست مانند کلاس حضوری و حتی بهتر و باکیفیت‌تر از آن، امکان سهیم‌شدن در فعالیت‌های کلاسی فراهم است.

19.به بهترین استادهای ایران و جهان دسترسی داشته باشید

اساتید موسسه هوشمند زبان رادین از میان بهترین استادها انتخاب می‌شوند که علاوه بر دانش وافر و توان تدریس بسیار بالا، در زمینه‌ی تدریس آنلاین هم مهارت بسیار زیادی دارند.

20.برگزاری کلاس با استادان نامحدود

کلاس‌های موسسه هوشمند زبان رادین این امکان را به اساتید می‌دهد که هر جای دنیا که هستند بتوانند کلاس‌های آنلاین را تشکیل دهند. این امکان کمک می‌کند استادهای مختلف بتوانند با هم در یک موضوع کلاس آنلاین برگزار کنند.

21.مشاوره‌ی تحصیلی و پشتیبانی درسی

فراگیران موسسه هوشمند زبان رادین در طول استفاده از دوره‌های مختلف کلاس‌های آنلاین به‌صورت نامحدود به اساتید و مشاوران موسسه هوشمند زبان رادین دسترسی دارند. مشاوران موسسه هوشمند زبان رادین همراه آنان هستند که نیازهای آموزشی‌ آنان را برطرف کنند،ِ به دغدغه‌های‌شان رسیدگی کنند و آن‌ها را در رسیدن به نتیجه‌ی مطلوب کمک کنند.

22.برنامه‌ریزی درسی اختصاصی و منعطف

در موسسه هوشمند زبان رادین به‌تناسب وضعیت هر زبان آموز می‌تواند مشاوره‌های برنامه‌ریزی درسی مشخص را به او ارائه کند. برنامه‌ریزی‌های درسی از نقطه‌ی شروع تا پایان براساس وضعیت تحصیلی و نیازهای هر دانش‌پژوه تنظیم و به او پیشنهاد می‌شود.

23.آزمون‌های آزمایشی مدارک بین المللی (MOCK TEST)

موسسه هوشمند زبان رادین در کنار آموزش آنلاین و مشاوره‌ی تحصیلی و ارائه‌ی برنامه‌ریزی درسی، آزمون‌های آزمایشی اختصاصی برگزار می‌کند؛ به‌این معنا که آزمون‌های آزمایشی موسسه هوشمند زبان رادین در عین استانداردبودن، فقط و فقط براساس برنامه‌ریزی مشخص و به‌دست بهترین استادها طراحی شده‌اند که خودشان جزو طراحان سؤال آزمون‌ها هستند.

24.به ویدئوی ضبط‌شده‌ی کلاس‌ها دسترسی داشته باشید

برای همه‌ی ما کم یا زیاد پیش آمده است که کلاسی را از دست بدهیم یا شاید پیش آمده باشد که بخواهیم کلاسی را مرور کنیم؛ ازجمله مزیت‌های موسسه هوشمند زبان رادین دسترسی به ویدئوی ضبط‌شده‌ی کلاس‌های برگزارشده است. شما می‌توانید در هر زمان که بخواهید و به‌صورت نامحدود به ویدئوی ضبط‌شده‌ی کلاس‌هایی که در آن ثبت‌نام می‌کنید دسترسی داشته باشید.

25.برگزاری وبینارهای تخصصی رایگان با بهترین استادها

موسسه هوشمند زبان رادین به‌صورت منظم وبینارهای آموزشی تخصصی رایگان برگزار می‌کند. این وبینارها براساس نیازهای فراگیران تنظیم می‌شود و کمک بسیار بزرگی برای رسیدن به موفقیت است.