آزمون ماک آیلتس

ماک MOCK در لغت به معنای تقلیدی است و به آزمونی گفته می‌شود که کاملاً شبیه آزمون اصلی باشد.
آزمون ماک آیلتس یا همان آزمون آزمایشی یا شبیه سازی شده آیلتس، آزمونی مطابق با شرایط آزمون آیلتس و با سؤالات استاندارد شامل چهار بخش Listening/Reading/Writing/Speaking می‌باشد که به صورت حضوری برگزار می‌شود و توسط یک یا چند نفر آزمون گیرنده از آزمون دهنده گرفته شده و توسط مصححی که مسلط به آیلتس و مهارت‌های آن است بررسی و نمره دهی می‌شود.

مثل خود آزمون آیلتس، امتحان ماک هم دو نوع عمده دارد:

  • آزمون ماک آیلتس آکادمیک
  • آزمون ماک آیلتس جنرال

بهتر است در هنگام ثبت‌نام، نوع آن را هم به درستی و بسته به نیاز خود، مشخص کنید.

آزمون ماک

این آزمون حداکثر ۳ ساعت زمان می برد و از آنجایی که ماک، دقیقا مشابه آزمون آیلتس است و از این جهت آزمون سختی بوده و نیازمند تسلط نسبی به نکات پاسخ دهی به تسک‌های آزمون است، کسانی باید این تست را بدهند که با نکات آزمون آیلتس آشنا باشند و روش‌های مدیریت زمان را هم بدانند مخصوصاً که این آزمون، رایگان نبوده و هزینه‌ای هم بابت برگزاری و تصحیح آن از متقاضیان دریافت می‌شود.

آزمون توسط مصحح متخصص بررسی می گردد و برای سایر مراحل به شما اطلاع رسانی خواهیم کرد. شما میتوانید به فایل های صوتی آزمون خود دسترسی داشته باشید و اتمام آزمون کلیه مهارت ها، جلسه مشاوره ای ترتیب خواهیم داد و شما می توانید از مدرسان تخصصی آیلتس راهنمایی لازم را دریافت کنید.

آزمون در محیطی کاملا هوشمند و مطابق با استاندارهای آزمون اصلی برگزار می گردد. فایل های صوتی از طریق هدست های هوشمند و با کیفیت بالا برای داوطلبان پخش خواهد شد.

جهت آگاهی از روز و ساعت برگزاری و شرایط شرکت در آزمون با شماره های موسسه تماس حاصل فرمایید.

سوالی دارید؟ با ما گفتگو کنید