دوره فرانسوی

_

زبان فرانسوی

زبان فرانسوی، از زیباترین و غنی ترین زبانهای خارجی است که یک وسیله ی بسیار مطمئن ارتباطی در سطح جهان محسوب می شود. زبان فرانسه بر خلاف اكثر زبانهاي ديگر داراي لحني خوش و آهنگين در هنگام شنيدن و صحبت كردن مي باشد. فراگیری زبان فرانسه
یادگیری زبانهای دیگر از جمله اسپانیایی و ایتالیایی را آسان می سازد؛ همچنین برای کسانی که از دانش زبان انگلیسی برخوردار هستند، به دلیل وجود واژگان مشترک بسیار بین زبان فرانسه و انگلیسی فراگیری این زبان راحت تر خواهد بود.
فرانسه
 زبان مادری میلیون ها
شهروند فرانسوی ، سوئیسی ، بلژیکی ، کانادایی و آفریقایی است. ادبیات فرانسه با صدها شاعر و نویسنده تراز اول ، مورد توجه پژوهندگان سراسر دنیاست. فرا گرفتن این زبان دشوار نیست شما میتوانید با اندکی صرف وقت و برنامه منظم این زبان را یاد بگیرید.

کلاس های آموزش مکالمه فرانسه در مؤسسه زبان آموزان رادين به صورت های مختلفی و با کتاب های آموزشی متفاوتی برگزار می شوند که بسته به هدف دانشجویان از یادگیری زبان فرانسه و سطح آنها در زبان فرانسه تعیین می شوند. در این دوره ها اغلب از کتاب های جامع و مکالمه محور   VITE et BIEN استفاده می شوند. برای تسلط بیشتر، آموزش گرامر زبان فرانسه به صورتی به دانشجویان آموزش داده می شود که کمتر احتیاج به حفظ کردن ساختارها باشد و بیشتر گرامر در مکالمه به کار برده می شود. یکی از معتبرترین و جذاب ترین متد های آموزش زبان فرانسه کتاب VITE et BIEN است كه براي گروه های سني بزرگسالان در نظر گرفته شده است. اين مجموعه همراه با سي دي صوتي با كيفيت بسيار بالا، كه زبان فرانسه را گام به گام ازمبتدي تا پيشرفته به صورت سريع و مؤثر به زبان آموزان آموزش خواهد داد، ارائه می شود. آنچه اين روش آموزشی را از ديگر متدهاي آموزشي متمايز مي‌سازد، آن است كه به طور همزمان بر چهار مهارت زباني تكيه دارد و زبان آموز علاوه براینکه بعد از به پايان رساندن كتاب اول، به راحتي قادر به مكالمات روزمره با لهجه ای کاملاً صحیح است اين توانايي را نيز پیدا خواهد کرد تا نامه و يا متني را به زبان فرانسه بنويسد.

کلاس های عمومی:

2 جلسه در هفته و هر جلسه 1/5 ساعت ** تعداد زبان آموزان هر کلاس 10 نفر

روز و ساعت کلاس های عمومی از قبل توسط کمیته آموزشی و برنامه ریزی موسسه مشخص شده است. با توجه به اینکه در موسسه هر ماه دوره های جدید برگزار میگردد، زبان آموزان هیچگونه نگرانی از بابت روز و ساعت برگزاری نخواهند داشت.

سطح A1 زبان فرانسوی حدود 5ماه زمان میبرد.

کلاس های خصوصی:

2 جلسه در هفته و هر جلسه 1 ساعت ** تعداد زبان اموزان هر کلاس 1 نفر

روز و ساعت کلاس های خصوصی با توجه به تایم های اساتید و ترجیحات زبان آموزان هماهنگ خواهد شد. کلاس خصوصی در شیفت صبح مابین ساعت 9 صبح الی 4 بعدازظهر تشکیل می گردد.

سوالی دارید؟ با ما گفتگو کنید