مکالمه انگلیسی

WHY US ?
_

زبان انگلیسی

– آیا مایلید مکالمه انگلیسی خود را درکمترین زمان ممکن به سطح عالی برسانید؟

– آیا با اینکه دامنه لغات شما زیاد است توان جمله سازی و مکالمه ندارید؟

– آیاهزینه و زمان زیادی تا امروز صرف یادگیری زبان انگلیسی کرده و نتیجه ای نگرفته اید؟

– آیا سالیان طولانی از زبان انگلیسی فاصله گرفته اید و توان یادگیری آنرا در خود نمی بینید؟

– آیا صحبت کردن به زبان انگلیسی و تسلط بر آن برای شما تبدیل به رویا گردیده است؟

””راه حل تمام این مشکلات شرکت در دوره های منحصر بفرد مکالمه ی مؤسسه زبان رادین میباشد.””

در دوره های مکالمه کتابهای موفق Project Success تدریس می شود که در انحصار مؤسسه زبان آموزان رادین در ایران است. این کتاب ها بر طبق آخرین متد آموزشی دانشگاه فلوریدا می باشند که مخصوص آموزش زبان انگلیسی به غیر انگلیسی زبان هاست . تمرکز مؤلفین کتاب های Project Success بر روی تقویت مکالمه می باشد که شامل دو قسمت اصلی مهارت شنیداری(Listening) و گفتاری(Speaking) است.

کتابها دارای پورتال الکترونیکی است که زبان آموزان می توانند با ورود به سامانه از محتوای الکترونیک کتاب استفاده کنند. کتابها از طریق بوردهای هوشمند در کلاس درس، به زبان آموزان تدریس میشود. کوییزها بصورت آنلاین برگزار میگردد، پنل زبان آموزان شامل نمرات پایان ترم و پیشرفت تحصیلی است تا زبان آموزان بتوانند وضعیت تحصیلی خود را پیگیری کنند.

آزمون فاینال زبان آموزان بصورت شفاهی، کتبی و همچنین ارائه پروژه های مدنظر اساتید خواهد بود تا کیفیت 4 مهارت اصلی Speaking، Reading، Listening و Writing به دقت سنجیده شود.

کلاس های عمومی:

2 جلسه در هفته و هر جلسه 1/5 ساعت ** تعداد زبان آموزان هر کلاس 10 نفر

روز و ساعت کلاس های عمومی از قبل توسط کمیته آموزشی و برنامه ریزی موسسه مشخص شده است. با توجه به اینکه در موسسه هر ماه دوره های جدید برگزار میگردد، زبان آموزان هیچگونه نگرانی از بابت روز و ساعت برگزاری نخواهند داشت.هر سطح زبان انگلیسی حدود 3 الی 4 ماه زمان میبرد.

کلاس های خصوصی:

2 جلسه در هفته و هر جلسه 1 ساعت ** تعداد زبان اموزان هر کلاس 1 نفر

روز و ساعت کلاس های خصوصی با توجه به تایم های اساتید و ترجیحات زبان آموزان هماهنگ خواهد شد. کلاس خصوصی در شیفت صبح مابین ساعت 9 صبح الی 4 بعدازظهر تشکیل می گردد.