درباره ما

در دهه های گذشته، آموزش دستخوش تحولات بسیاری شده که روند و سرعت این تغییرات همواره شدت یافته است. افزایش در زمینه ادامه تحصیل، نیروها با مدارک عالی و کسب مهارتهای خاص در زمینه ارتباطات همگی بدان معناست که نیاز به یادگیری زبان انگلیسی روز افزون می باشد، نیازی که مؤسسه زبان آموزان رادين همواره آن را برآورده کرده است.سعی ما بر آن است که تمامی دانشجویان، تاجران، متخصصان و کارکنان بخش خصوصی دانش و مهارت های مورد نیاز را به منظور پیشرفت و موفقیت در عصر اطلاعات به دست آورند. نام و اعتبار مؤسسه زبان آموزان رادين در زمینه آموزش زبان انگلیسی از شهرت خاصی برخوردار می باشد، شهرتی که این موسسه را به مرکزی درخور توجه برای تمامی فرهیختگان علم، عموم مردم و حتی گردشگران به شهر شيراز بدل کرده است.
مؤسسه زبان آموزان رادين جهت فراگیری هر چه آسانتر زبان انگلیسی تسهیلات ویژه ای را فراهم نموده است. به جرأت می توان ادعا نمود که مؤسسه زبان آموزان رادين رتبه نخست را در میان مؤسسات آموزش زبان انگلیسی موجود در سراسر استان فارس و حتی نقاط مختلف کشور برخوردار می باشد. آمار مربوط به تعداد دانشجویان، دیدگاه های زبان آموزان و والدین، نظرات متخصصان فن، وجود مدرسین شایسته، کارمندان خوش برخورد، مدیران با تجربه، تسهیلات مدرن و بالاخره موقعیت مکانی مناسب این مؤسسه نکات مثبتی هستند که هر دانشجو را ترغیب می نماید تا مؤسسه زبان آموزان رادين را به عنوان مؤسسه ای برتر در استان فارس انتخاب نماید.

مؤسسه زبان آموزان رادين همواره به مدیران با کفایت، کارکنان و دانشجویان برجسته خود، همچنین نقش والایی که این مؤسسه در شهر شيراز، ایران و حتی فراتر از آن داشته است، مفتخر می باشد.مؤسسه زبان آموزان رادين به دلیل استعداد و توانایی های زبانی فارغ التحصیلانش، کیفیت سیستم آموزشی آن و شهرتی که با تلاش و سخت کوشی جهت جذب و آموزش دانشجویان از اقصی نقاط شهر شيراز به دست آورده است در سراسر کشور نیز شناخته شده است.
یکی از نکات برجسته و درخور توجه در این سیستم آموزشی برگزاری دوره های صرفاً مکالمه می باشد. که به دانشجویان این فرصت را داده تا توانایی های زبانی خویش را در محیط و موقعیت های واقعی به کار گیرند.
هدف اصلی ما آماده سازی شما دانشجویان عزیز جهت برآورده کردن نیاز های کشور و فراتر از آن می باشد. با در نظر گرفتن نیاز های جهانی امروز، ما نیز ملزم هستیم تا نیاز های اساسی جهت موفقیت در تجارت، مذاکرات و گفتگو ها و تجربیات آکادمیک را کسب نماییم.
از شما نیز دعوت می کنیم تا تفاوت مؤسسه زبان آموزان رادين با دیگر مؤسسات آموزشی را تجربه کنید. شخصاً مجموعه، خدمات و امکانات آموزشی، موقعیت و ابعاد کار ما که مشخصات متمایز کننده این مؤسسه هستند را تجربه نمایید.چنانچه در این موسسه مشغول به تحصیل هستید یا این که از طریق سایت اینترنتی در مورد رادين کسب اطلاع می کنید، امید است از این تجربه لذت برده و از اینکه به سیستم آموزشی رادين علاقه نشان می دهید از شما سپاسگذاریم.

 

 

موسسه زبان رادین بهترین و مدرن ترین آموزشگاه زبان در شیراز 

آکادمی مدرن زبان رادین اولین و برترین مرکز آموزش زبان هوشمند جنوب کشور

wWw.Radin-li.com

wWw.Radin24.com

radin_institute.official@

شیراز- بلوار دانشجو- نبش کوچه 7