چاپ        ارسال به دوست

کلاس مکالمه ترکی استانبولی

سه ماهه مهاجرت کنید!

👈ترکی سطح A1:
مدرس: خانم نوتاش
روزهای زوج ساعت 18:319:30 الی 21؛
مدرس: خانم نوتاش
روزهای زوج ساعت 17:45 الی 19:15؛
مدرس: آقای حکم طلعت
روزهای زوج ساعت 17 الی 18:30؛
مدرس: آقای حکم طلعت
روزهای فرد ساعت 17 الی 18:30؛

👈ترکی سطح A2 و چت:
مدرس: آقای حکم طلعت
روزهای سه شنبه ساعت 20 الی 21؛
روزهای فرد ساعت 18:30 الی 20؛
روزهای زوج ساعت 17:45 الی 19:15؛

👈تدریس مباحث TÖMER , Yös بصورت کلاس های خصوصی 1 تا 3 نفره

آموزش زبان ترکی استانبولی

زبان ترکی استانبولی بین 10 زبان اول دنیا از لحاظ کاربرد محسوب می شود که آموزشگاه زبان رادین نیز مفتخر به برگزاری دوره های مختلف آموزش زبان ترکی استانبولی نیز می باشد.
ترکی دارای قدمتی دیرینه می باشد و جایگاه با اهمیتی در کشورهای آسیایی و اروپای شرقی برخوردار است. جالب است بدانید زبان ترکی در بسیاری از موقعیت های آکادمیکی در بین کشورهای اروپایی و آمریکایی نقش کلیدی ایفا می کند. بیش از 75 میلیون نفر به زبان ترکی صحبت می کنند و با توجه به شرایط فعلی کشورمان ایران دانستن زبان ترکی بسیار حائز اهمیت می باشد. بسیارند افرادی که طالب مهاجرت و یا ادامه تحصیل به کشور ترکیه می باشند. به دلیل وجود شرایط سهلی که در حال حاضر در این منطقه برقرار است. هم چنین به دلیل مراودات کاری و بازرگانی ایران و ترکیه دانستن این زبان نقش پر رنگی را در زمینه های شغلی ایفا می کند.
به هر دلیلی که نیاز به یادگیری زبان ترکی استانبولی دارید ، مؤسسه زبان آموزان رادين بهترین گزینه ممکن برای شماست چون کلاس های ترکی استانبولی در ساعت ها و روزهای متفاوت برگزار می شوند و برای تمامی زبان آموزان با شرایط متفاوت گزینه دارد. مؤسسه زبان آموزان رادين حتی برای کسانی که در شهرستان ها ساکن هستند و تمایل به یادگیری این زبان دارند امکان آموزش از راه دور زبان ترکی استانبولی را فراهم کرده است.

1. آموزش ترکی استانبولی در مؤسسه زبان آموزان رادين بر اساس کتاب آموزش زبان ترکی استانبولی Istanbul می باشد که جزو کتاب های تأیید شده کشور ترکیه می باشد. این کتاب ها برطبق آخرین متد آموزشی زبان ترکی استانبولی می باشند و زبان آموزان را برای اهداف متفاوتی همچون مکالمه زبان ترکی استانبولی ، مهاجرت ، تحصیل و یا کار آماده می سازد. کتابIstanbul همراه با سی دی صوتی است که زبان ترکی استانبولی را گام به گام از مبتدی تا پیشرفته به صورت سریع و مؤثر به زبان آموزان آموزش خواهد داد.
آنچه این روش آموزشی را از دیگر متدهای آموزشی متمایز میسازد آن است که هم زمان بر چهار مهارت زبانی تکیه دارد؛ بنابراین ، زبان آموز علاوه بر آنکه بعد از به پایان رساندن کتاب اول می تواند به راحتی مکالمات روزمره را با لهجه ای صحیح داشته باشد این توانایی را نیز پیدا خواهد کرد که نامه و متنی را به زبان ترکی استانبولی بنویسد و یا متن مشکلی که به زبان ترکی استانبولی است را به راحتی تجزیه و تحلیل کند.
با توجه به مزایای ذکر شده، سری کتاب های جامعIstanbul منبع بسیار کاملی برای زبان آموزانی است که قصد شرکت در آزمون Tomer را دارند. آزمون ترکی استانبولی Tomer آزمونی است که همانند آزمون های بین المللی زبان های دیگر همچون IELTS, TOEFL, DALF, DELF,… سعی می کند معیاری برای سنجش زبان آموزان فراهم نماید. مؤسسه زبان آموزان رادين با همكاري بنيانگذاران آموزش زبان تركي در ايران و جذب اساتيد NATIVE كه متولد تركيه هستند و تحصیلات آکادمیک آنها آموزش زبان ترکی استانبولی است، توانسته است حداكثر رضايتمندي زبان آموزان خود را جلب و در دستيابي آنها به اهدافشان همراهي نمايد.
2. آموزش ترکی استانبولی در مؤسسه زبان آموزان رادين توسط اساتید مجرب با تحصیلات آکادمیک مربوطه انجام می شود و مهارت مکالمه اولین هدف برای ارتقای زبان آموزان می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون زبان ترکی استانبولی با شماره های مؤسسه زبان آموزان رادين تماس بگیرید .

موسسه زبان رادین بهترین و مدرن ترین آموزشگاه زبان در شیراز

آکادمی مدرن زبان رادین اولین و برترین مرکز آموزش زبان هوشمند جنوب کشور

wWw.Radin-li.com

https://radin24.com/

https://www.instagram.com/radin_institute.official/

شیراز- بلوار دانشجو- نبش کوچه 7


٠٩:٢٩ - يکشنبه ٢١ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ٨٨    /    تعداد نمایش : ٥٠٥